Praca biura LTBS

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju, w trosce o Państwa bezpieczeństwo, informujemy, że biuro jest zamknięte dla interesantów do odwołania. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 598621700 lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowe inwestycje budowlane przy ul. Mieszka I

Lęborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego  Sp. z o.o. informuje, że rozpoczęło inwestycję dotyczącą budowy budynku wielorodzinnego przy ulicy Mieszka I i oferuje sprzedaż mieszkań dwupokojowych oraz trzypokojowych. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 598621700 lub zapraszamy do naszego biura przy ul. Armii Krajowej 14 ( wejście od strony budynku).

Pzetarg na nabycie partycypacji w zasobach LTBS

Lęborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert na nabycie partycypacji w kosztach budowy lokalu mieszkalnego .

OFERUJEMY:

mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,50 m2 położone w Lęborku przy ul. Konopackiej 1/29A na IV piętrze. Wyposażone jest w instalację wodno-kanalizacyjną , centralnego ogrzewania i ciepłej wody sieciowej , telewizji kablowej , gazową , elektryczną i domofonową .

Cena wywoławcza 49 000,00 zł.

Mieszkanie wynajęte będzie osobie , która zadeklaruje wpłatę partycypacji nie mniejszą niż 49 000,00 zł. , spełnia wymogi zawarte w ustawie o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego , uiści kaucję w wysokości 4 009,50 zł. .

Pierwszeństwo w najmie uzyska osoba , która zadeklaruje najwyższą wartość partycypacji.

Oferty należy składać najpóźniej do dnia 27 stycznia 2017 r. do godz. 11:00 w siedzibie spółki przy ul. Armii Krajowej 14 w Lęborku w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Przetarg na partycypację w Lęborku przy ul. Konopackiej 1/29A”.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod telefonem 59 8621 700 lub bezpośrednio w siedzibie Spółki.

Przetarg Kusocińskiego

Lęborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego informuje, że w dniu 17.06.2015 r. ogłosiliśmy przetarg na budowę budynku mieszkalnego nr (rob.) 2 przy ul. Kusocińskiego w Lęborku. Specyfikację można pobrać w zakładce Zamówienia Publiczne BIP  .

Przetarg

Lęborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego informuje, że w dniu 27.08.2014 r. ogłosiliśmy przetarg na budowę budynku mieszkalnego nr (rob.) 1 przy ul. Kusocińskiego w Lęborku. Specyfikację można pobrać w zakładce BiP .

Ogłoszenie

Informujemy, że w dniach 30 i 31 marca 2017 z powodu remontu biuro i kasa Lęborskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego będą nieczynne.

Kusocińskiego 1

Rozpoczęliśmy zapisy chętnych na mieszkania z  budynku mieszkalnego, który ma powstać przy ul. Kusocińskiego 1.

Zainteresowanych zapraszamy do biura Lęborskiego TBS

Kontakt telefoniczny pod nr 59 841 44 00.